KONST / Litografier / Litografi 16816140
nr 1681 6140
Roland Kempe
(1907-1991), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 22/360. Bildmått: 43x60 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm
Roland Kempe, född 1907 i Stockholm, död där 1991, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:54:54
100 kr
Roland Kempe
Läs mer om Roland Kempe
Roland Kempe
Läs mer om Roland Kempe
nr 1681 6140
Roland Kempe
(1907-1991), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 24 februari 2025 |
Roland Kempe